Son Yazılar

Kanamalı Adet Döneminde Cinsel İlişkiye Girilir mi?

Adet dönemlerinin süreçlerini takip eder iseniz, bu kanama olayının da döngüsünü görebilirsiniz. Hem bu sayede daha da etkili bir birleşme aşaması oluşturabilir ve daha da sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Lakin kanamalı bir süreç var ise, kişinin kendini bu alanda kontrol etmesi önemli bir durumdur. Farklı bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına, sürekli bu durumlardan faydalanabilirsiniz. Lakin ilk amaç, sağlık!

İnanç Sistemi ve Kişilik?

Bu tarz sevişme ve birlikte olma işlemleri sırasında, kişinin kendini bilmesi ve kendine olan inancını sorgulaması büyük önem taşımaktadır. Ayrıcalıkların daha da etkili bir şekilde bizlere ulaştırılması, kişisel çatışmaların da önüne geçiyor. Bireyin dini inancı eğer bu noktada esnek bir yaklaşıma sahip ise, kişi istediği şekilde ilişkiye girebilir. Kanamalı bir seks aşaması oluşacak ise, kondom yahut prezervatif kullanımı ile hiç bir şekilde bünye zarar görmez. İki tarafın da bedenleri bu konudan sıkıntı çekmeyecektir.

Tıp Ne Diyor!

Bu işlemin tıbbi açıklamalarına bakar iseniz, tıbben de bunun bir sakıncası yoktur. Önemli olan sağlıklı bir korunma işlemi ile bu sürecin kontrol altına alınmasıdır. Kontrol altına alınan bir süreç söz konusu ise, rahatlıkla ilişkiye girebilir ve kendinizi istediğiniz ölçüde tatmin edebilirsiniz. Sevgi ve saygı konusunda sunulan en önemli kararlar, bu noktada da sizleri bulacaktır. O yüzden öncelikle partnerinizin fikirlerini ve düşüncelerini dinlemelisiniz. Tavsiyemiz, sağlıklı bir birleşme için kondom, prezervatif vs. kullanmanızdır.

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*