Son Yazılar

Kadınlar Nasıl Orgazm Olur ve Nasıl Boşalır?

Kadınların orgazm olma serüveni, erkeklerden biraz farklı işliyor. Hattta, baya baya farklı işleyen bir sisteme sahip kadınlar. Hormonel olarak oldukça değişik açılara sahip olmasından ziyade gayet etkin çözümler üreten kadınlar, orgazm olmak açısından pek çok seçeneğe sahiptir.

Kadınlar İçin Orgazm Nedir?

Kadınlar için orgazm, genellikle art arda yaşanabilen bir olgudur. Bir erkekten çok daha farklı çalışma stiline sahip olan kadınlar, genellikle insanların daha fazla hissiyat hissetmesi ile çalışma yapar. Klitorisin uyarısı, vajinal uyarı ve benzeri tensel dokunuşlar ile rahatlıkla orgazma ulaşan kadınlar, sıvısal bir hafif kasılma şeklinde boşalır.

Bunun arkasından, tekrar orgazma ulaşmaya devam edebilen kadınlar, oldukça hızlı çalışmalar sergileyebiliyor. Bu yüzden kadınların biyolojik olarak daha farklı bir yapıya sahip olduğunu anlayabiliyoruz. Bu konuda dahi yüksek rahatlıklara sahip olmak, kadınlar için oldukça rahatlatıcı bir konudur ve büyük zevklerin en sade kaynağını bu olay oluşturur. Aslen klitoral uyarılar ile dahi rahatlıkla orgazma ulaşabilen kadınlar, günümüzde daha farklı yöntemlere yönelebilir. Mesela, yapay vibratör modelleri ve benzeri gibi çalışmalar, kadınların daha da farklı seçeneklere ulaşmasına destek olacaktır.

Nasıl Boşalır’a Birkaç Örnek Verelim!


Nasıl boşalır kadınlar
 derken, genellikle kasılarak boşalır diyebiliriz. Lakin çoğu zaman ıslak bir şekilde boşalma yaşadıkları için gözle görülemeyen hissiyat dışı boşalmalar da olabiliyor. Yani sözün özü değerli okurlarımız, kadınların boşalma stili tamamen kendilerine has bir üslup çerçevesince gelişmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*