Son Yazılar

İlk Gece Korkusu Nasıl Yenilir?

İlk gece korkusu birçok kadının korktuğu daha doğrusu korkutulduğu bir olaydır. Ancak yanlış anlatımlar sebebiyle korkan kadın, ilk deneyimini stres ve korku altında yaşamaktadır. İlk gece yani ilk cinsel deneyim korkusu denince akla her ne kadar korku gelse de aynı stres erkeklerde de olmaktadır. Bunu yenmenin tek yolu ise doğru bir cinsel eğitimdir. Birçok kişi ‘ilk gece korkusu nasıl yenilir?‘ sorusunun cevabını maalesef yanlış öğrenir ve sırf bu nedenle ilk gecenin tadını çıkaramaz.

İlk Gece Hakkında:

Cinsel birliktelik yaşamak erkekler için olduğu kadar kadınlar için de önemlidir. Fakat toplumsal nedenlerden dolayı kadın bu isteği yaşayamadığı gibi çevresinden duyduğu korkutucu ilk gece masalları sebebiyle, büyük korku yaşarlar. Bu korkuyu yenmek sağlıklı ve güzel bir cinsel hayatın başlangıcı olur.

İlk Gece Bireylerin Yapması Gerekenler:

Eğer kadın ilk geceden korkuyorsa, erkek önce kadını güzel sözlerle gevşetmeli ve ön sevişmeyi uzun tutmalıdır. Böylece kadın korku ve stresten kasılma yaşamaz cinsel birlikteliğe hazır hale gelir ve acı hissetmez. Ayrıca bayana afrodizyak etkili cinsel istek arttırıcı ürünler kendi isteği doğrultusunda verilebilir.

Erkek ise ilk cinsel deneyiminde yeterli ereksiyona ulaşamama ya da erken boşalma korkusu yaşar. Bunun için doğal penis büyütücü ürünler kullanmak bütün bir cinsel hayatı etkileyecek olan ilk deneyim için de oldukça gereklidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*