Son Yazılar

İlk Cinsel İlişkide Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Cinsel ilişkide dikkat edilmesi gereken kurallar olarak uzun bir liste yapmak pek doğru olmayacaktır lakin, insanların ne tür hastalıklara karşı nasıl tepki verdiği hakkında naçizane bilgilerimizi sunarak, sizlere sanırım doğru bir yol göstermiş olacağız. Bu yüzden yazımızın devamını lütfen takip ediniz.

İlk Birliktelik!

Kadın ve erkek için önemli bir gelişme olmasına karşın, ilk birliktelik olarak telahfuz edilince akıllara gelen gerdek gecesi, bu olay için çok sağlıklı bir örnek olacaktır. Cinsel ilişki öncesinde, kadın ve erkeğin birbirleri ile konuşması ve tatlı bir sohbet tadında her şeyi paylaşmaları en büyük artı olacaktır.

Bu yüzden önemli olan, birlikteliklerin bu denli artılarına da dikkat ederek bu birlikteliği sağlamaktır. Bir kadın için hemen hemen çoğu zaman duygusallık önde olmaktadır. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken en büyük artı, kadının bu olaya ne kadar hazırlıklı olduğu ile ilgilidir.

Kural Olarak Bakacak Olur İsek!

Akıllara ilk gelen şey, tabii ki de acı vermeme işlemi olacaktır. Acı vermeden ve olayın zevkine bakarak cinsel birlikteliğinizi rahat rahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle düşüncelere ve fikirlere yer veriniz. Ardından diğer olaylar da baş gösterecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken insaniyet bakımından nazik olmaktır, hepsi bu.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*