Son Yazılar

İlaçla penis büyütme

Bu yazımızda penis büyütme yöntemlerinden bir diğeri olan ilaçla penis büyütme yönteminden bahsedeceğiz. Gerçekten ilaçla penis büyütülebilir mi? Umarım bu sorunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere dünya üzerinde bir çok erkeğin kendine sorduğu soru: Penisim yeteri kadar büyük mü? Daha fazla penis uzatabilir miyim? Soruları olmuştur. Bilindiği gibi penis boyu bir çok özelliğe göre değişebiliyor. Bunun en belirgini de coğrafi özelliklerdir. Ancak buna rağmen dünya üzerinde genel kabul görmüş standart 11-16 cm aralığındadır.

Buna rağmen hala bir çok erkek kendilerinde olanla yetinmeyip penis büyütme derdine düşmüşlerdir. Penisinin boyu standardın altında olanlar için mutlaka tedavi edilmesi gereken bir konu olan penis büyütme diğer erkekler içinse daha fazlasını isteme ve partnerini mutlu etmeyi isteme arzusundan olabilir. Bana göre hepsi de kendince haklı sebepler.

Tüm bu sebeplerden dolayı erkekler birçok zorluğu göze alabilirler. Biliyorsunuz bir önceki yazımızda ameliyat yönteminden bahsetmiştik. Bu yöntemde penis büyütmek için zorlu bir sürecin göze alınması gerekiyorken sadece az miktarda penis ebadı artıyordu ve neredeyse cinsel performans tehlikeye giriyordu.

Ancak penis büyütme için tek yöntem bu değil tabii ki. Ayrıca ilaçla penis büyütme iddiasında bulunan bazı bitkisel ürünler de var piyasada. İlaçla penis büyütme insana biraz garip gelse de mantığını açıklamaya çalışalım.

İlaçla penis büyütmek için kullanılan ürünlerin içinde vücudun kan akışını hızlandıran ve penis dokusuna aşırı miktarda kan pompalanmasını sağlayan etken maddeler vardır. Bu sayede penis damarları genişleyerek penis dokusunu büyütmeye ve genişletmeye yönelir.

Piyasada penis büyütme hapı diye satılan bir çok ürün var. Biz burada onlara değinmeyeceğiz. İnşallah başka yazılarımızda bu bitkisel ilaçları tek tek inceleyeceğiz.

Bu ilaçların penis üzerinde kalıcı büyüme sağladığını belirten bir çok kullanıcı olmasına rağmen ilaçtan istediği etkiyi alamayan kullanıcılar da az da olsa var. Bilmiyorum belkide kişinin bünyesinden bünyesine değişiyordur ilacın etkisi. Ama şu bir gerçek ki ilacı her ne sebeple olsun kullanan kişilerin % 100 ü cinsel performanslarında çok ciddi bir iyileşme olduğunu belirtmekteler. Daha uzun süreli ereksiyon, daha fazla cinsel doyum ve erken boşalma sorununu engellediği belirtilen görüşler arasında. Yani bu bitkisel ilaç sırf bunun için bile kullanılabilir. Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için ve kullanıcı yorumları için buraya bakabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi okuyucularımızla paylaşırsanız insanlara yol gösterme adına katkıda bulunmuş olursunuz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir sonraki yazımız aletlerle penis büyütme hakkında olacak. Hoşça kalın.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*