Son Yazılar

İdeal Penis Boyu ve Penis Kalınlığı ne kadardır?

Penis boyunun takıntı haline gelmesi genellikle ergenlik dönemlerinden itibaren başlar. Aslında penis boyunun cinsel ilişki ile uzaktan yakından bir alakası yoktur. Aşırı küçük penis boyları dışında hiçbir penis cinsel birleşmede sıkıntı doğurmaz. İdeal penis boyu ve penis kalınlığı ne kadardır şeklinde soruları çevrenizde duymuşsunuzdur. İşte bu yazımızda ideal penis boyunun ve uzunluğunun ölçülerinden bahsedeceğiz.

İDEL PENİS BOYU KAÇ SANTİMDİR?

Genellikle müstehcen filmlerde izlediğiniz ilişki sahnelerinde gördüğünüz penisler sizi karamsarlığa sürüklemektedir. Ancak durum zannedildiği gibi değildir ve o izlediklerinizdeki penis boyu ve hatta sevişme süreleri bile gerçek değildir veya gerçek hayatla bir alakası yoktur.

Kadınların vajinasının 8 cm olduğunu biliyor muydunuz? Aslında bu bilgi aklınızdaki tüm soruların cevaplanması için yeterlidir. Çünkü 8cm’lik bir vajina 10cm’lik bir penis ile rahatlıkla tatmin olabilir. Penisin 20cm olması veya 10cm olması kadının tatmini bakımından hiçbir fark yaratmaz. Hatta büyük penis kadınlara acı verdiğinden aslında pekte tercih edilen bir şey değildir. Bu nedenle ortalama 15 cm olan bir penisin boyu ideal olarak görülebilir. Bunun daha büyüğü erkeklik duygularını kabartabilir ancak açık seçik anlatılacak bir organ olmadığı için havasını atamazsınız.

Bu nedenle 10cm’nin üzerindeki tüm penis boyları tıbben ideal olarak görülür. Kadınlarda büyüklük faktörü en son sırada yer alır. Çünkü erkeklerin genelinde olan erken boşalma problemi kadınların en sıkıntı yaşadıkları durumdur. Önemli olan boyu değil işlevidir sözünden yola çıkarsak, 10cm’den uzun penisiniz varsa ve erken boşalma sorunu yaşamıyorsanız bu sizin için yeterlidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*