Son Yazılar

Erken Boşalma Nasıl Engellenir?

Her şeyin bir zamanı vardır ilkesinden yola çıkarak cinsel birlikteliklerde erken boşalma sorunlarınız artık mazide kalacaktır. Erken boşalma sorunlarınızda belirtiler gösteren kan basıncında dengesizliği Demir Dikeni bitkisinden elde edilmiş olan bu ürünü kullanarak sizler de artık daha sağlıklı ve kaliteli cinsel bir yaşam süreçlerine sahip olacaksınız. Erken boşalmaları ortadan kaldıran bu bitkisel ürün ile penis damarlarınızı sertleştirme ve kan basıncınızı dengeleyerek sizlere önemli ölçüde cinsel birleşme sırasında penisiniz de sertleşme problemleriniz ortadan kalkacaktır.

Kullanımı yüzyıllardan beri olan bu bitki, erkeklerde olduğu gibi bayanlarda da kullanılmakta olan bir bitkidir. Yüzyıllardır gebelik ve hamilelik problemi olan kadınlarda doğurganlık olasılığını yükselten bir bitkidir. Erkeklerde erken boşalma sorunu günümüzde birçok erkek bireyde görülen önem arz eden bir rahatsızlıktır. Spermlerde ki hızlılık ve döllenme sırasında kan basıncında ki dengesizliklerden ötürü hızlı ve erken boşalma süreçleri partnerinize ve sizlere cinsel yaşamınız içinde rahatsızlık verir.

Yeterli tatmin alamama sonucunda döllenme sırası eşinize geldiğinde o halen hazır olmadığından gebelik ve hamilelik süreçleri yerinde gerçekleşmez. Bu durumdan ötürü birçok erkek bireyin erken boşalma problemleri çocuk yapma sorunlarında da beraberinde getirir. Demir Dikeni bitkisinden elde edilen bu ürünü sizler de kullanarak erken boşalma sorunlarınızı yaklaşık olarak 4 haftalık bir belli dozlar eşliğinde kullanım ile anında gözlemlenen sonuçlar ile sizlere sunulan bu bitkisel ilaç eşliğinde artık erken boşalma olasılığınızı rafa kaldırın. Tedavi sürecinde içerdiği destekleyici vitaminler ile etkili sonuçları kendiniz de gözleyebilirsiniz. Bu süreçler sonucunda daha sağlıklı ve partneriniz ile olan cinsel birleşmeleriniz son derece etkili ve verimli süreçler içinde gerçekleşir.

Erken boşalma tüm erkeklerin ve partnerlerinin cinsel ilişki yaşarken en can sıkıcı problemlerinden biridir. Eğer ki erkeğin partneri erkeği anlıyorsa ve erken boşalma sürecinde erkeğe psikolojikmen yardımcı olursa, erkekte boşalma süresini uzatabilir. Erkeğin partneri kendisine uyum sağlamıyorsa, erkek yalnız çalışmaya başlayabilir. Öğrendiklerini bir partner ile uygulamadıkça bu süreç başarısız olur.

Geç boşalmak zaman ve sabır isteyen bir öğrenme işidir. Bu süre içerisinde tedavi kolay olmaz ve hemen tedavi olayım diye düşünmek süreci başarısızlıkta sonuçlandırır. Erken boşalmanın altında yatan sebepleri öğrenmeden gerçek iyileşme olmaz. Boşalma mental ve fiziksel uyarılmaya tepkidir. Cinsel ilişkide sperm sıvısı çoğalır. Boşalma sperm sıvısının penisten atıldığı zamandır. Boşalma erken boşalmadan geç boşalmaya veya hiç boşalamamaya kadar varan bir aralıkta görülebilir.

Erken boşalma çiftin beklentisiyle alakalı bir durumdur. Erkekler bazen boşalmadan önce 5 dk boyunca işlev görürler ve neden daha uzun süre devam edemediklerini kendilerine sorarlar. Bazı erkekler 20 dakika ilişkiye girerler fakat seks partneri yorulur ve erkeği beklemediği için erkek şikayet eder.

Örnek vermek gerekirse; Güzel bir akşamdan sonra bir süre oyunlar oynayan çift, erkek önce eliyle daha sonra oral olarak partnerini tahrik ediyor. 1 Dakika işlev görerek partneriyle 3. defa boşalıyor. Daha sonra bu çift birbirlerine ne kadar ateşli bir gece geçirdiklerini söylüyorlar. Peki bu çift karşılıklı olarak mutlu olmasaydı yada bu erkek başka bir ilişkiye başlasa partneri de oral tahrikten hoşlanmasa vede 10 dk boyunca cinsel performans beklese ne olurdu. Bu örnekte durum gösteriyor ki önce çiftlerin beklentisi nedir? buna bakmak gerekir…

Geçmiş yıllarda erken boşalma erkeğin partneri boşalana kadar kaç defa boşaldığı ile ölçülürdü. Ancak burada yanlış olan, erkeğin boşalma kontrolünü partnerinin boşalma sıklığıyla ölçmek yanlıştır. Araştırmalar gösteriyor ki kadınların bir çoğunluğu %65 sadece penetrasyon ile orgazm olamıyor. Bir çok kadın için vajina klitoristen daha az duyarlı ve seks yaparken klitoris neredeyse hiç uyarılmıyor.

Doğa kanununa göre seksin amacı üreme ve canlıların neslinin devamıdır. Fakat insanlar için seks üreme değildir. Üremenin ötesinde başka anlamlar ifade etmektedir. İnsanlar bu konuda seksi Eğlence mahremiyetin paylaşılması sevgi göstergesi ve bir çeşit partnerleriyle iletişim olarak görmektedirler. Aynı zamanda kadının kadınlığı erkeğinde erkekliği için önemli bir ifadedir.

Bir erkeğin ortalama boşalma süresi ölçüldüğünde 1 yada 3 dakika arasındadır. Bu erken boşalma sorununu sitemizde bulunan geciktirici ve kaydırıcı jeller den isterseniz VİGA, DELAY gibi kaliteli geciktirici spreylerimizden yardım alabilirsiniz.

Erkekler genç yaşlarda daha çabuk ve erken boşalırlar. Karşılarında yeni ve heyecanlı bir partner varsa yine çabuk boşalırlar. Şu konu açıktır ki endişeli ve kaygılı erkeklerde boşalma süresi daha kısadır. Erkekler kendilerini yavaşlatmak için bir çok yöntem denerler. Örneğin geciktirici krem sprey vs gibi. Ama unutulmamalıdır ki boşalma refleksi sadece sinir uçlarının tahrik olmasından değil psikolojik nedenlerden de olabiliyor.

İnsan penisinin ucu ile beyni arasında karışık sinirler mevcuttur. Son yıllarda doktorlar bu şikayetle gelen hastalarına erken boşalmayı önleyici yan etkisi olan ilaçlar yazmaktadırlar. Ama biz SanaTavsiyem.com sitesi olarak bu duruma karşıyız. Bu yöntem bir süre sonra işe yaramayabilir. Sitemizde erken boşalmayı önleyecek ilaçlar kremler mevcuttur. Ve birey ilacı doğru kullandığında hiç bir yan etkisi yoktur.

Bazı erkekler diğerlerine göre hassastır. İstisna ve bireysel düşünce farklılığı olan kişilerde tedavi bazen güç olabilir. Ancak erken boşalan erkeklerin iki önemli özelliğini unutmamak gerekir. Çok aşırı cinsel heyecan ve yüksek miktarda psikolojik kaygı erkekler arasında erken boşalma özelliklerindendir. Erken boşalmasını önlemek isteyen bir erkek ilişkiden önce aşırı heyecanlanmasını önlemesi ve bu durumu kendince kontrol altına alması gerekmektedir. Ancak bu durum erkeğe tabi ki bir şeylere mal olacak. Hemen boşalmayı düşünmeyecek. Erkek boşalma süresini uzatmak için yapacağı çalışmaları yalnız başına veya bir partnerle yapması gerekmektedir. Ruhen ve bedenen çok sakin olmakta önemlidir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*