Son Yazılar

D’Silver Penis Büyütücü Jel

Yapılan araştırmalar, her 100 erkekten 22 sinin hayatının bir döneminde erken boşalma ve sertleşme problemi yaşadığını ortaya koymaktadır. Erken boşalma ve sertleşememe, erkeği derinden etkileyen sorunların başında gelir. Penisi bir güç simgesi olarak kabul eden erkekler, penis sertleşmezse bu gücü kaybettiğini düşündüğünden depresyona girebilir. Oysa bu sorunun çözümü günümüzde çok kolaydır. Penis sertleştirici mendiller, kremler, spreyler ve bitkisel gıda destekleri uzun süre sertleşme sağlamanın yanı sıra, erken boşalma sorununa da çözüm olmaktadır.

D’Silver Jel de sertleşme ve erken boşalma sorununa çözüm getiren tamamen bitkisel içeriklidir. Cinsel ilişkiden hemen önce kullanılan bu jel, kesinlikle masaj yoluyla kullanılmalıdır.

Cinsel ilişkiden yaklaşık 30 dakika önce sürülmesi gereken D’Silver Jeli, 48 ile 72 saat arasında etki göstererek sertleşme problemini ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle, iki jel arasında mutlaka 48 saat beklenmesi gerekir.

D’Silver Jeli kullanırken rutin olarak kullandığınız başka kremleri sürmemeniz veya en az 3 saat ara vermeniz gerekmektedir. İçeriğinde bulunan ginko biloba, propolis, demir dikeni, saw palmetto ve polen gibi bitkilerle tamamen doğal bir ürün olan D’Silver Jeli kalp, tansiyon ve diyabet hastalarının kullanması kesinlikle sakıncalıdır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*