Son Yazılar

Cinsel istek artışı için doğal afet cinsel rehberi ladin çiçeği ve diğerleri

Cinsel sorunlara bitkisel afet düzelt var: rezeneden, lediğin çiçeğine… İktidarsızlıkdan erken boşalma

Uzmanlara göre kadın ve erkek 30 yaşına kadar üremeye ve orgazma yönelik olarak; cinsel güçlerin duraklarında oluyor. Otuzlu yaşlardan itibaren yaş arttıkça insanlar sosyal ve ruhsal açıdan baskılardan kurtullara: cinselliği artık yüreğimi aracı olarak değil haz olarak yaşıyorlar.

Sevgi ile yaşanan cinsellik: vücutta fiziksel ve ulusal tatmin ve rahatlık duygusu oluşturur; kan dolaşımını arttırıyor; endorfin, Seratonin ve dopamin gibi mutluluk veren hormonların salgılanmasına neden olur; kas çekilmelerinde meydana gelen acıları hafifletir noktada bilgi fuarında hissettiğim noktada, olumsuz düşünceyi önleyerek olumlu bir bakış açısı verir.

Kadınlarda adeti düzenler yıllardır birlikte olan çiftlerin birbirlerine tutku olmaları için sihir e ya daha mucizeye ihtiyaç yoktu. Fiziksel olarak kasların kasılması olan orgazmı, kalsiyum düzenler. Cinsel istek artışı vücutta kalsiyum eksikliği olursa Orgazm da ilgili sorunlar çıkar. Sardalye balığı, süt ürünleri ve yeşil yapraklı Sebzeler de bulunan kalsiyum orgazmı kolaylaştırırken: mısır, buğday, fasülye, bezelye, fındık, peynir, istiridye, sütlü çikolata ve yumurtada bulunan çinko ise sperm sayısını arttırıyor.

İnsanlar çok kolay yöntemleri de sevdiklerini etkilemediği ve onlardan etkilenmenin yolunu bulabilirler. İlişkiye tutku ve heyecan getirilmek İsteğin varsa vücuttaki etkisi bilim adamlarınca kanıtlanmış afrodizyaklar la başlangıç yapılabilir. “Cinsel arzu uyandırıcı” ve cinsel istek artışı anlamına gelen afet düzen kurar, adını Yunanlıların aşk ve güzellik tanrıçası afroditten alıyor. Günümüzde ise çeşitli içkiler, gıda maddeleri, parfümler, bitkiler ve kimyasal maddeler afrodizyak olarak biliniyor.

Her gün bir çok kişi, farkına bile varmadan, hafta diz yak özellikleri olan pek çok gıda maddesi tüketiyor. Afrodizyaklar, seks gücünü ve seksi olan isteği arttırarak insana seks hayatında olumlu değişiklikler yaşatıyor. Aslında, aşk hayatının değişmesi için kişilerinin önce kendilerinin bunu gerçek ten istemeleri de partnerlerinin tutkuyla bağlanmaları gerekir. Eğer cinsellik Sevgiyle yaşanmıyorsa, az bir düzelt verin de hiçbir etkisi olmaz. Sağlıklı bir cinsel yaşam için dengeli beslenmenin ve afet özelliklerinin yanı sıra günlük egzersizleri yapmakta gerekiyor. Ve ayrıca cinsel gücü azaltan sigara ve stresten uzak yaşamak ve uykusuz kalmamak gerekiyor. Başlıca afrodizyaklar ve etkileri şöyle:

Mine çiçeği; mine çiçeğinin kıyılmış uçlarının, kaynatılması ya da şarabın içine batırılması organik tepkileri arttırır
1- 3 m.kadar Boy dedi. Güneyde çok bol bulabilirsiniz. Bal ve gece nektarlı çiçekleri vardır. Kullanımda, yaprakları ve çiçekleri ne porselen veya iman yağ bir kapta demleyip günde iki su bardağı içilebilir. Yaprak ve çiçekleri hoşkokulu dur. Son baharda, dörtlerine benzer meyveleri vardır. Çok etkili bir kahve dizel bitkidir. Aşağıdaki fotoğrafta Herbalist atabay güzel oldu minicik şeyi (Lantana) İle. Mine çiçeği ne baharatçılarda bulamazsınız. Zira bu ses bitkisinin şifa etkileri henüz bilinmemektedir. Yazın tane olacak birkaç yapmıyorum veya bir su bardağı kaynar suda demleyerek günde bir defa içebilirsiniz. Kış için, fazla egzoz dumanı olmayanın tenha parklardan toplayarak Gölgede kurutulup kış boyunca kokulu bir şifalı bir çay olarak melisa, ada çayı, kekik çayları gibi kullanabilirsiniz.

Lavanta: Salata ve yemek soslarının konan birkaç damla lavanta seks hayatını güçlendirir
Saparma: İlk kez Latin Amerikalı yerlileri tarafından kullanıldığı bilinen sapa bitkisinden elde edilen karışımların içinde çeşitli hormonlar bulunuyor.
Roka: Bolca demir wcye vitamini içeren roka Alyuvarlar için iyi değil ve ayrıca cinsel gücü de arttırıyor
Maydonoz: Yemeklere lezzet katan maydanoz-cinsel yaşamında da izlet kadar
Kekik: Güçlü etkileri olan kekik-özellikle erkeklerde uyarıcıdır
Arı sütü: Cinsel ve ezberle geliştiren arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir
Bal: Mikroplara karşı dayanıklılık sağlayan bal-cinsel gücü arttırır. Tarihte bal seks açısından-insanlar tarafından çok farklı şekillerde kullanılmıştır. Örneğin-Polonyalılar ilişki öncesinde cinsel organlarına bal sürerlerdi.
Limon: Yemeklerde kullanılan limon tuzu ve limon suyu seks gücünün artması için olumlu etki yapar
Rezene: Bilinen en eski fati saklardım olan Rize neden her gün bir parça alınması cinsel gücü arttırır. Tohumundan çayda yapılır

3 Yorum var Cinsel istek artışı için doğal afet cinsel rehberi ladin çiçeği ve diğerleri

 1. Bende doğal yolları tercih etmeye çalışıyorum
  0  0
 2. Ben uzatma ve kalınlaştırmak istiyorum nasıl bişey kullanmam gerekir birde bunların bir yan etkisi olurmu en doğal olanı hangileri
  0  0
 3. istek artırmak için hangi gıda takviyesini kullanmam gerekir?? kullanıp çok etkisini gören varsa yazsın lütfen
  0  0

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*