Son Yazılar

Büyütücüler İşe Yarıyor Mu?

Penis büyütücü bir çok erkeğin ortak problemi haline gelmiştir. Penis kısa olması mutsuzluğa ve karşıdaki kişinin sizden soğumasına bile neden olabiliyor. Penis büyüklüğü ile karşıdaki kişi daha hazlı ve istekli bir şekilde olacaktır. Penis büyütmek için bir çok ürün çıkartılmıştır. Penis büyütme konusunda aldığınız ürün tamamen orjinal olması lazım çünkü bir çok satıcı vardır.

Penis büyütücü ürünleri sıralayarak görevlerini anlatacağız;

Penis büyütme hapı: penis büyütücü hap ile uzatmak uzun ve sabırlı bir dönem gerektirir. Penis büyütme hapını 3 kutu (3 ay) kullanım tavsiye ediliyor. Günlük 2 adet olmak şekli ile sabırla kullanmaya devam ediyorsunuz. Kullanım bittiği zaman 5 6 cm kadar uzamayı gözlerinizle göreceksiniz.

Penis büyütücü pompa: Penis büyütme pompası günlük 2 seans olarak kullanılır. Günde her seansta 10 15 dk kullanmanız tavsiye edilir. Penis büyütücü pompa uzatması haplara göre daha erken uzatma sağlar.

Penis büyütme kremi: Penis büyütücü krem kullandıktan 1 ay sonra sonucuna şaşıracaksınız. Büyütücü kremde kullanımı aynı haplar gibidir. 3 aylık (3 kutu) kullanım şekli vardır. Günlük 2 seans olarak kullanılır her seansta nohut tanesi kadar elinizin ucu ile aldıktan sonra avucunuzun içine sürüp penise iyice yedirerek kullanıyorsunuz.

Penis büyütücü alet: penis büyütücü pompalardan çok daha farklıdır. Penis büyütme aletini penise taktıktan sonra her zaman peniste kalmaktadır. Her 1 haftada bir 0,5 cm ek parçası takılmaktadır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*